Dziękujemy za Wasze wsparcie i modlitwę.

sobota, 29 września 2012

"waleczni"

Co ich łączy?
wola walki, upór, chęć zwycięstwa, piękny uśmiech i szczupła sylwetka :)
Pewnie już wiecie, że wczoraj Marcinka odwiedziła P.Justyna Kowalczyk. Bardzo szybko nawiązała kontakt z naszym synkiem. Marcin, ku naszemu zdziwieniu, puścił nogawkę mamy, by zaprowadzić nową "ciocię" do swojego pokoju, gdzie dokonał prezentacji kolekcji swoich autek. Być może kolejne starty P.Justyny będzie już oglądał w klinice w Greifswald? Spotkanie z Mistrzynią było wielkim przeżyciem także dla braci Marcinka i w pewnym sensie nagrodą za trudne 9 miesięcy na walizkach. Nie ukrywam, że dla nas także było to wyjątkowe przeżycie. Pewnie to dlatego, że wszyscy przecież znamy P.Justynę a może raczej dlatego, że jest po prostu wspaniałą osobą spędziliśmy tak miło czas na rozmowie. Tak jakby od dawna była gościem w naszym domu. Myślę, że nie będzie zła na Was, jeżeli tej zimy będziecie trzymać jednego kciuka za Nią a drugiego za Marcina.  
Dziękujemy naszemu przyjacielowi Leszkowi Chojneckiemu tacie Kuby za pomysł takiej wizyty oraz P. prezes Teresie Zabramny z Limanowskiej Akcji Charytatywnej za zorganizowanie jej.

6 komentarzy:

 1. Jestem wzruszona... Tyle się dzieje. Tylu ludzi chce pomagać. Jestem pewna, że szybko uda się zebrać potrzebną kwotę.
  To będzie dobry dzień. Jestem tego pewna.
  Pozdrawiam z całego serca

  OdpowiedzUsuń
 2. Super że Pani Justyna jest z mami! :-) A Marcinek jest taki zadowolony na tym zdjęciu że aż serce rośnie. Dziś same dobre wieści :-) Uściski!
  B.

  OdpowiedzUsuń
 3. Marcinku kocham twój uśmiech! Dzięki niemu wiem, że nigdy nie mogę się poddawać. Jesteś taki mały, a taki silny. Cieszę się że coraz więcej ludzi próbuje Ci pomóc.. To piękne. Nowy Sącz jest z Tobą i cały czas modli się o Twoje zdrowie.. Trzymaj się maluchu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochani kolejna osoba Was wspiera! Andrzej Piaseczny pisze o Marcinku na swoim profilu na fb: https://www.facebook.com/pages/Andrzej-Piasecznyoficjalny-profil/221864754495390?ref=stream

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam serdecznie!

  Trafiłam na tego bloga z facebookowej drużyny "wspólnej pomocy". Czytam skreślone tutaj posty, oglądam zdjęcia... Potwierdzam powyższe słowa: Marcinek ma piękny uśmiech. UŚMIECH, który daje siłę do życia! Pozdrawiam gorąco i życzę Państwu i synkowi WIARY, NADZIEI i MIŁOŚCI na kolejne dni, miesiące, lata... Także ZDROWIA, bo ono przecież najważniejsze!

  OdpowiedzUsuń
 6. moje oczy są pełne łez, ale to ze szczęscia, Wasze ciepłe słowa dodają dużo sił i energii i nadzieji:)mama

  OdpowiedzUsuń