Dziękujemy za Wasze wsparcie i modlitwę.

sobota, 22 września 2012

Tęsknota

Marcinek czuje się coraz lepiej. Wartości cały czas w górę ale i tęsknota za domem coraz większa. Dzisiaj udało nam się wybrać poza oddział (wycieczka na prześwietlenie płuc) i mieliśmy trudności z powrotem do naszej izolatki. Marcin ciągle opowiada o braciach, mamie i o domu, od czasu do czasu przełykając łzy. Jest przy tym bardzo dzielny 

Apetyt wciąż poszukiwany. Jesteśmy dobrej myśli, więc mama wykorzystała dzień wolny na wielkie sprzątanie/przygotowanie domu na powrót Marcina. Pomoc cioci Ani była bezcenna :) Wielkie dzięki.16 komentarzy:

 1. Widzę uśmiech na Twoich ustach!SUUUUPER! Jesteś BARDZO DZIELNY!Jak już będziesz dorosłym facetem, usiądziemy z Twoimi rodzicami w ogrodzie przy piwku i będziemy wspominać o wszystkich którzy Ci pomogli...a będzie o kim....wierz mi!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nawet nie wiesz Marcinku jak miło czytac takie dobre inormacje!!!A i uśmiech na twojej twarzyczce polepszył mi dziś humor:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dużo zdróweczka dla naszego dzielnego smyka. Marcinku jesteśmy wszyscy z Tobą.
  http://podzielsieswoimsercem.blogspot.com/2012/09/190-marcinek-sporek-pomozcie-nam-wygrac.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo miło czyta się takie wieści od Was :) Twój uśmiech Marcinku mówi sam za siebie. Jesteś mega zuch !! Tak trzymaj, nie poddawaj się :) A my wciąż trwamy razem z Tobą i Twoimi Najbliższymi :) Buziole :*
  emilia m.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolejny pozytywny wpis bardzo cieszy :-) Jestem pewna że po powrocie do domu Marcinek będzie zajadał się maminymi specjałami. Chciałabym przekazać Państwu moje ogromne wyrazy uznania, jesteście wspaniałymi rodzicami. Wszystko się uda, z Waszym zaangażowaniem i ze wsparciem tylu ludzi to bardziej niż pewne. Myślę o Waszej rodzinie codziennie, trzymajcie się! Jestem i będę z Wami :-)
  B.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny chłopczyk i piękny uśmiech ! Jak miło go widzieć ! ;) Marcinku dasz radę ! Na pewno w domku wszyscy na Ciebie czekają i tęsknią !
  Buziaczki, abyś się codziennie tak promiennie uśmiechał ! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Codziennie po kilkanaście razy wchodzę na bloga i czekam na takie wieści jak dziś. Już niedługo dzielny Marcinku zobaczysz się z braćmi. Jestem pewna, że mama przygotuje Ci w domu same pyszności i apetyt od razu wróci. Masz wspaniałą rodzinę.
  My też dołączamy się do zbierania pieniążków i modlimy się za Ciebie i Twoich rodziców.
  Beata

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzień dobry Mały Rycerzu!
  Brawo!!!! Tak trzymaj!Tylko zacznij jeść bo Rodzice się martwią...
  a poza tym... prawdziwy Rycerz musi mieć mięśnie i dużo siły,żeby utrzymać miecz,pamiętaj!!!!
  Z Bogiem...
  Magda

  OdpowiedzUsuń
 9. Wracaj do nas Marcinku! Czekamy z utęsknieniem! Buziaczki!

  OdpowiedzUsuń
 10. No proszę i mamy ten upragniony UŚMIECH!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. ohhhh, jak się cieszę, że jest lepiej!!! Trzymam za Ciebie kciuki mały SKARBIE!!!! Jestem pewna, że dasz radę! Tylko zacznij coś jeść :) Kochamy Cię!!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Wracaj Marcinku do zdrowia jak najszybciej, dobrze jest widzieć, że na Twojej ślicznej buźce pojawił się uśmiech. To dobry znak. Bądź silny chłopczyku, jeszcze sporo cierpienia przed Tobą, ale każdy dzień walki będzie cię czynił silniejszym. Bądź zdrów Aniołeczku, niech Bóg ma Cię w swojej opiece !!!!!!!
  Gocha

  OdpowiedzUsuń
 13. Tak cieszy człowieka jeśli na buzi dziecka jest uśmiech:) Trzymaj się dzielnie mały Rycerzu;) Ja to wiem, że już niedługo będziesz całkiem zdrowy i będziesz wcinał kanapki z Nutellą;)
  ściskam mocno;)
  mama 2 łobuziaków

  OdpowiedzUsuń
 14. Super, że już jest lepiej;) Wszyscy na to czekamy z wielkim upragnieniem. Musisz jeść wtedy będziesz miał tak dużo siły żeby pofrunąć do domu i bawić się ze swoimi braćmi;)
  Jesteś mega dzielny!!! Bardzo dużo ludzi to widzi...;)
  ściskam Cię bardzo mocno
  mama 2 łobuziaków

  OdpowiedzUsuń
 15. Wreszcie mamy uśmiech na buzi Marcinka - wymarzony

  OdpowiedzUsuń
 16. Fajny chłopczyk, jego uśmiech u nas powoduje uśmiech =>

  OdpowiedzUsuń