Dziękujemy za Wasze wsparcie i modlitwę.

WYDARZENIA

Trwa akcja „Rękodzieła dla Marcinka”
wystarczy kliknąć aby przenieść się w cudny świat wspaniałościAllegro.pl facebook
SYLWIAPAJAKOWCA TEAM– pozwólcie, że napiszę kilka słów o wspaniałych ludziach, których jeszcze klika tygodni temu nie znałem. Te osoby, obecnie jest ich, aż 8 (Sylwia, Sylwia, Edyta, Ania, Małgosia, Agnieszka, Lucyna, Monika, Leszek) z własnej nieprzymuszonej woli siedzą przed komputerami narażając się na napromieniowanie i klikają codziennie setki razy aby akcja Rękodzieła dla Marcinka kwitła. Zadziwiają wspaniałą organizacją pracy i sercem. To z nimi możecie się kontaktować w sprawach aukcji, których przybywa w zadziwiającym tempie. Nasi artyści prześcigają się w pomysłach na cudności. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o nich i ich pracach na dole strony zamieszczam linki do stron z ich galeriami. Warto zajrzeć, poczytać, pozachwycać się. Z przyczyn technicznych aukcje są realizowane na moim prywatnym koncie natomiast pieniądze są przelewane bezpośrednio od kupujących na konto Stowarzyszenia LACH. Życzymy udanych zakupów
Trwa akcja „Aukcje dla Marcinka”
w trakie akcji będzie można wylicytować przedmioty podarowane nam przez pomagających Marcinowi. Śledźcie te aukcje aby nie umknęły wam naprawdę wspaniałe wspaniałe fanty. OdwiedźcieAukcje dla Marcinkastronę Limanowskiej Akcji Charytatywnej

2 komentarze:

 1. Przelew poszedł (moje 300 zł to kropelka, ale jak to mówią kropla+ kropla i wydrążymy skałę) kochany Marcinku:) Jesteś cudownym , wspaniałym chłopczykiem na pewno byście się zakumplowali z moim 2 letnim syneczkiem:)
  Dużo zdrówka słoneczko:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie dołączę do akcji " Rękodzieło dla Marcinka ".
  A może " Książka dla Marcinka " jako kolejna akcja ? Podejrzewam , ze blogerzy piszący o książkach chętnie dołącza i przekażą książki na ten cel na Allegro itp.
  Proszę o e-maila na bozbar@onet.pl. Chętnie dołączę . Pozostawię informację na blogu i już jest na facebooku. Ściskam mocno i dużo zdrówka dla Marcinka! Musi się udać !

  OdpowiedzUsuń