Dziękujemy za Wasze wsparcie i modlitwę.

niedziela, 23 grudnia 2012

Kolędować Małemu


Kochani!!! Zbliża się ten wspaniały czas, czas miłości i radości. Dla nas te święta będą szczególne tak jak i szczególne były te rok temu, spędzone w szpitalu. Trudno o nich zapomnieć, a z drugiej strony chcielibyśmy aby te obecne były takie jak w najpopularniejszych życzeniach, spokojne, zdrowe, wesołe. Wszystkim znajomym Marcinka chcielibyśmy w jakiś szczególny sposób podziękować i życzyć niezapomnianych chwil przy wigilijnym stole, spełnienia marzeń, pomnożenia pozytywnej energii oraz mnóstwa prezentów.
Nasz prezent już tu jest. Co prawda nie leży teraz pod choinką ale śpi w naszym łóżku. Jeśli nie śpi prawie cały czas gada i się śmieje, nie daje nam odpocząć, zmusza do zabawy i jest przy tym okropnie uparty. Lepszego prezentu nie mogliśmy sobie wymarzyć.
Wspólnie z kolegami chcemy podarować wam na ten czas kilka kolęd. Mamy nadzieje, że się wam spodobają. Jeżeli tak to możecie je przesłać także waszym znajomym.
Rozpowszechniane bez wiedzy autorów wskazane.
„W żłobie leży” – autorstwo przypisywane jest Piotrowi Skardze, melodia nawiązuje do poloneza koronacyjnego Władysława IV Wazy w opr. Benedykt Węgrzyn Plik do pobrania
„Zaśnij dziecino” – sł.muz. Antoni Uruski w opr. Benedykt Węgrzyn Plik do pobrania
„W Betlejem w stajence” – sł.muz. Benedykt Węgrzyn Plik do pobrania
Serdecznie dziękujemy Sz. P. Ppłk SG dr Stanisławowi Strączkowi, Naczelnikowi Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza za pomoc i cierpliwość przy nagraniu z nami tych trzech kolęd.
http://www.orkiestra.strazgraniczna.pl/
Podziękowania kierujemy również dla kwintetu instrumentów dętych drewnianych Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza za fachowo wykonany akompaniament na fagocie, waltorni, klarnecie, oboju i flecie.
CDN...6 komentarzy:

 1. Kochani-macie najwspanialszy prezent pod słońcem!:)
  A tak niewiele nam potrzeba,
  by przytulić się do nieba.
  Zdrowia, szczęścia, bliskich blisko
  i miłości ponad wszystko Wam życzę:)
  WESOŁYCH ŚWIĄT
  Kinga S

  OdpowiedzUsuń
 2. ślicznie dziękujemy, oby te Święta były radosne dla wszystkich jak i dla nas są:)dziękujemy!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego co najlepsze, dużo zdrówka, radości, miłości, usmiechu na twarzy pomimo tych wszystkich cięzkich chwil. Życzę Wam tego z całego serca:* Oby te święta były wesołe, cudowne i pełne rodzinnego ciepła:*

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochnani zdowych,wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia,obyście w Nowym Roku jak najwiecej dni spędzili w domu a nie w szpitalu,oby ,,MAŁY WIELKI CZŁOWIEK'' definitywnie pokonał choróbsko,wam wiele sił,wytrwałosci i oby spełniły sie wasze marzenia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdróweczka, marzeń spełnienia, iskierek radości i mnóstwo miłości Kochani ! Niech Nowonarodzone Dzieciątko błogosławi Wam na każdy dzień Nowego Roku ! ps. Wasz prezent jest także naszym prezentem :) PIĘKNYM i CUDOWNYM :) Pozdrawiam ciepło i świątecznie, edit

  OdpowiedzUsuń
 6. Niech pozostanie w naszych sercach to uczucie które budzi się gdy słuchamy tych kolęd życzymy Wam rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

  OdpowiedzUsuń