Dziękujemy za Wasze wsparcie i modlitwę.

sobota, 20 lipca 2013

wsparcie

Mam nadzieję, że zauważyliście kolejne dzieciaczki, które potrzebują naszego wsparcia. Jestem przekonana, że większość z Was już je zna, wspiera, zagląda, czyta:) Często jest tak, że choroby są gdzieś obok nas, słyszymy o nich, ale nie dotyczą nas i naszych bliskich (tak było i w naszym przypadku) a potem "bum" i już dobrze wiesz co to cierpienie, co to szpital i dłuuuugie w nim pobyty, co to łzy i lęk o bliskiego człowieka i ta chęć "przychylenia mu nieba". I już wtedy rozumiesz kolejnych ludzi pojawiających się w szpitalu, już znasz to przerażenie w oczach i ten lęk ściskający gardło i serce. Już to przeżyłeś!
Czasem przeraża mnie to jak dużo jest chorych, potrzebujących i dopadają mnie wtedy chwile zwątpienia, a tu za momencik się okazuje, że wspierających, pomagających jest coraz więcej. Facebook robi tu dobrą robotę:) można łatwo i szybko podać informację dalej, udostępnić, przeczytać a co za tym idzie wpłacić, przekazać coś na aukcję i wylicytować. Kto pomoże jeśli nie my sami?! Pomaganie czyni nas lepszymi. Pomagajmy, bo nigdy nie wiemy, kiedy sami będziemy w potrzebie. Nie wiemy co przyniesie kolejny dzień, ale jeśli dzisiaj ten dzień został nam ofiarowany to musimy sprawić aby to był dobry dzień, przepełniony miłością i pomocą :)
To dzięki takim ludziom - dzięki Wam możemy dłużej cieszyć się uśmiechem naszego dziecka, czuć ciepło jego rączek i słyszeć jego śmiech a czasem  nawet słowa "jak będziesz niegrzeczna to cię wyrzucę z pokoju" :)
Każda pomoc ma znaczenie! Dobre słowo, uśmiech, modlitwa, rozmowa, udostępnienie, wpłata, licytacja na aukcjach.

Specjalnie dla Was uśmiech Marcinka i nowa fryzurka :) Tak, tak pierwsza wizyta w salonie fryzjerskim zaliczona, owszem mamusia trzymała za rękę, ale poszło ekspresowo:)

5 komentarzy:

 1. Święte słowa pani Beato.Nie można przecież spędzić zycia patrząc tylko na czubek własnego nosa,czasem ta dla nas niewielka pomoc znaczy bardzo wiele dla innych.To nie zawsze pieniądze czasem dobre słowo,uśmiech czy mały pluszak dla dziecka.Mój syn dzięki Bogu jest zdrowy ale nie mogę przejść obojętnie obok cierpienia innych dzieci,przeciez jestem człowiekiem,kobietą i MATKĄ !!!Pozdrawiam Agnieszka Kempa.

  OdpowiedzUsuń
 2. piekne slowa pani Beato , dobro zawsze powraca, a fryzurka Marcinka super i ten piekny usmiech ach poprostu powala z nog :)
  Marzena

  OdpowiedzUsuń
 3. Świete bardzo mądre słowa,a MAŁY WIELKI CZŁOWIEK po prostu przekochany na pewno kiedys bedzie znanym aktorem lub gwiazdą muzyczną!!Pozdrowionka!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny chłopak... :)

  OdpowiedzUsuń