Dziękujemy za Wasze wsparcie i modlitwę.

wtorek, 27 listopada 2012


Kochani
Wszystko co wspaniałe kiedyś się kończy. To samo niestety dotyczy także naszej akcji "Rękodzielnicy dla Marcinka"
1 grudnia przestajemy przyjmować zgłoszenia od rękodzielników. Oczywiście wszystkie zgłoszone do tego czasu do sprzedaży rękodzieła zostaną wystawione na aukcjach, po zakończeniu tych aukcji ,wspaniała akcja a przynajmniej jej pierwszy etap, przejdzie do historii. W ciągu dwóch niespełna miesięcy wystawiliśmy prawie 500 przedmiotów (a to jeszcze nie koniec). Wszystkie przedmioty przepiękne, wykonane ręcznie, w każdym przedmiocie tyle serca i zaangażowania. Nie wszystkie przedmioty znalazły swoich nowych właścicieli ale są tak piękne, że z pewnością stanie się to wkrótce. Jeżeli nie na naszych aukcjach to gdzie indziej. Wszystkie możliwe do odwiedzenia strony rękodzielników, którzy nam pomagali znajdziecie w stopce naszego bloga. Zapraszamy do korzystania z ich usług przy przygotowywaniu prezentów dla bliskich w przyszłości.

Dziękujemy za to co wymyśliły Wasze głowy a zrealizowały ręce. A to czego dokonaliście przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Taka forma pomocy jest piękna, bo daje nam poczucie, że każdy na tym korzysta, że każdy ma coś do zaoferowania, pokazuje, że nie tylko pieniądze są najważniejsze, lecz praca rąk i gorące serca.

4 komentarze:

 1. a mnie serce zamarło,jak przeczytam że coś się kończy... ale tylko pierwszy etap akcji się kończy ;)

  sercem jestem z Wami poproszę na priv adres do wysyłki,bo chciałabym jakiś prezent przesłać Waszym troje wspaniałym synom i dzielnej mamie!!!

  artmagda@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Szykują się przedświąteczne porządki a potem świąteczna przerwa. Wracamy po Nowym Roku :) edit

  OdpowiedzUsuń
 3. A miała być do 30.04 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie :) Wracamy po Nowym Roku! Teraz czas na porządki przedświateczne i dopracowanie organizacji Teamu SylwiaPająkOwca! Ślijcie zgłoszenia na nowe aukcje, na sylwiapajakowca@gmail.com ! Pozdrawiam od całego Teamu, edit

   Usuń