Dziękujemy za Wasze wsparcie i modlitwę.

piątek, 19 kwietnia 2013

"na rzut oka"

"Na rzut oka" wyniki Marcina są dobre :) tak dzisiaj usłyszałam, tzn czekamy jeszcze na potwierdzenie jakie da im rezonans, ale marker nowotworowy jest w normie. Uff-kamień z serca, bo jeszcze wczoraj miałam jakieś takie uczucie, że nie jest ok. Niestety to uczucie będzie mi pewnie towarzyszyć co kolejne badanie, a dzisiaj oczywiście mi serce zamarło na moment, ale po takiej wieści zaczęło bić ze zdwojoną siłą :)
Tym razem udało nam się i mamy miejsce w Elternhaus i na dodatek w pokoju obok jest Klaudia Pająk z mamą, więc Marcin cały szczęśliwy, że ma się z kim bawić, no a mamom też raźniej jak od czasu do czasu poplotkują (w języku ojczystym) lub wspólnie pójdą na spacer :)
Od poniedziałku zaczynamy pobyt w szpitalu, już wiem, że w tym cyklu Marcin startuje bez morfiny. Modlę się, żeby i ten cykl przeciwciał przeszedł równie łagodnie jak poprzedni. Takie są założenia, że za każdym kolejnym razem powinno być łatwiej, ale niespodzianki się zdarzają, więc lęk jest...Ale każdego dnia powtarzam sobie, że trzeba się cieszyć z tego co jest, z tego co przyniósł nam dzień i z tego, że ten mój mały szkrabek właśnie świruje na łóżku, lecę go opanować albo...poświrować razem z nim:)))))
mama (uśmiechnięta)

9 komentarzy:

 1. Wspaniale Beatko ! Oby kolejne wieści były równie dobre ! Nie przestaję zaciskać kciukasów :) Pozdrawiam, Edit

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo bardzo się cieszę że wyniki są dobre ale przeciez nie mogą być inne!!!rezonans też na pewno będzie w porządku,a i w szpitalu dzielne zuchy sobie poradzicie!!!Pamietajcie że cały czas jesteśny z wami!!Uściskajcie WIELKIEGO MAŁEGO CZŁOWIEKA!!

  OdpowiedzUsuń
 3. ciesze sie baaaardzo!!!a musze przyznac ze Marcinek z wloskami wyglada jak maly mezczyzna, tak doroslej jakos hehe, caluje ta piekna buzke mojego bohatera
  Marzena

  OdpowiedzUsuń
 4. Super wieści.Zdrowiej maleńki z dnia na dzień.Dużo zdrówka dla Ciebie i Klaudusi:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie ma to jak te dwa uśmiechnięte Sporki na zdjęciu na powitanie dnia. Pozdrawiamy mocno

  OdpowiedzUsuń
 6. Cyba każdemu kto Was zobaczył razem na zdjęciu zakręciła się łza szczęścia w oku...mnie przynajmniej tak!
  Beata-jak jest z pieniążkami? starczy Wam na wszystko? bo wiesz,jakby co to tylko daj znać i ruszamy powtórnie z całą akcją.
  Bo licznik na blogu jakoś dziwnie stanął,a wydatki są codziennie...
  Ja niezmiennie...
  Z Bogiem
  Magda
  p.s uściskaj Marcina ode mnie...

  OdpowiedzUsuń
 7. Ściskam go codziennie, nawet nie wiecie jak mocno:), a w moim sercu tyle miłości, że nawet nie przypuszczałam, że tak da się:)
  Dziękuję za pamięć i zainteresowanie, póki co pieniążki są,a my bardzo oszczędnie:)nawet Marcin się sprawuje w szpitalu, tzn że szybko go opuszcza:)oby i tym razem...mama M.

  OdpowiedzUsuń
 8. wspaniałe wieści! dużo sił Wam życzę!!!
  kochani moi...

  magda matraszek

  OdpowiedzUsuń
 9. Jesteśmy z Wami myślami i modlitwą :) Pozdrawiamy cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń