Dziękujemy za Wasze wsparcie i modlitwę.

niedziela, 27 września 2015

od początku

Ostatnio usłyszałam piękne słowa od mojego męża i chcę Wam je przesłać dalej, nie tylko mamom dzieci chorych, choć im w szczególności. Powiedział mi, że najwięcej witamin dla dziecka jest w uśmiechu mamy :)
Dlatego, jak Marcin już śpi pozwalam sobie na oczyszczające łzy, bo ruszamy od początku...Jutro kierunek Prokocim, dzisiaj z ciężkim sercem pakuję najpotrzebniejsze rzeczy.
W tym tygodniu czekają nas badania biochemiczne, kontrola urologiczna, wejście centralne i ...chemia. Teraz wiem, czym to pachnie i boję się bardziej.
I tak bardzo mi jego żal....


mama

11 komentarzy:

 1. Jest już późno i czytając ten post wypuszczam te same "oczyszczające" łzy.. Beatko, tak ciężko to czytać, tak żal bardzo mi Marcinka, Ciebie, Was... jestem cały czas obok i mam Was głęboko w sercu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana, bądź nadal bardzo dzielna dla swojego dzielnego synka. Otaczam Was co dzień modlitwą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Już dawno pisałem że was podziwiam i ze jesteście WIELCY!!!! Pamietajcie że cały czas jestesmy z wami i wszystko bedzie dobrze!!Ucałujcie MAŁEGO WIELKIEGO CZŁOWIEKA!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. październik dopiero za trzy dni ale już od dzisiaj codziennie różaniec w Waszej intencji. Dużo sił. Trzymajcie się. Hanna

  OdpowiedzUsuń
 5. Nawet nie wiem co powiedzieć,a raczej napisać.Tak bardzo wierzę w Marcinka.Modlę się codziennie za niego.Całym sercem wspieram Was duchowo.
  Tak bardzo mi przykro,że maleńki znowu musi to wszystko przechodzić.

  OdpowiedzUsuń
 6. o Marcinku i Was myślę codziennie. zawsze się modlę i wierzę że wygracie tę nierówną walkę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak nam przykro. Wierzymy że się uda zapanować nad chorobą .
  Życzymy dużo siły na ponowna walkę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak nam przykro. Wierzymy że się uda zapanować nad chorobą .
  Życzymy dużo siły na ponowna walkę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Śledzę blog a od dawna. Mój Karol też urodził się w marcu 2010, po przejściach (niedotlenienie, zamartwica 2 pkt apgar)...potem okazało sie że ma neutropenię - prokocim. Teraz już jest ok. Jest bardzo inteligentnym dzieciakiem...sam mówi o sobie że ma adhd.
  Trzeba wierzyć i się modlić. Będę się modlić za Waszego synka! Musi być dobrze. A za kilka lat może spotkają się nasze chłopaki na studiach:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Tyle samo witamin dla dziecka, co w uśmiechu mamy, jest w uśmiechu taty. Oboje powinni w równym stopniu odpowiadać za leczenie dziecka.

  Życzę dużo zdrowia dla Marcinka 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj to prawda, właśnie dzięki uśmiechowi taty dajemy radę :)

   Usuń