Dziękujemy za Wasze wsparcie i modlitwę.

niedziela, 26 stycznia 2014

W Nowym Roku

Witamy Was serdecznie :)
Marcin wciąż zaflegmiony, kaszlący ale energiczny. Poddajemy go ciągłym inhalacjom, z antybiotyku już zrezygnowaliśmy, miał wykonane zdjęcie rtg (ale słabe wykonanie techniczne :( ), ale z tego co udało się lekarzowi opisać, to raczej zmian zapalnych nie ma, no ale raczej...Czeka nas kontrolna wizyta u pulmonologa, zobaczymy co dalej. Strach i nerwy mnie dopadły, gdyż od razu wizja najgorszego się pojawia, ale trzeba te emocje opanować i działać dalej. Tym bardziej, że wizyta kontrolna zbliża się wielkimi krokami...2 lutego wyjeżdżamy do Greifswald i oby udało się nam przeprowadzić wszystkie badania, a więc najpierw rezonans, biopsja następnego dnia, i w kolejnych scyntygrafia. Może się uda wszystko zamknąć w czterech dniach, a najważniejsze, żeby wyniki znów były ok...O to się modlimy cały czas. Dziękujemy za wsparcie i to duchowe i finansowe, ponieważ wpływy z 1% za rok 2012 dla Marcinka wyniosły
25 194,80 zł 
(http://lach.limanowa.eu/50_marcinek-sporek.htm)

Bardzo dziękujemy, liczymy, że kwota ta wraz z wcześniej zebranymi pieniędzmi wystarczy na pokrycie wyjazdów na badania kontrolne.

7 komentarzy:

 1. Będzie dobrze....trzeba nam w to wierzyć!!!
  zbieraj Beatka siły i w drogę...będę z Wami,nie bój się...
  Z Bogiem
  Magda

  OdpowiedzUsuń
 2. tylko i aż modlitwa pomaga...a teraz znowu temperatura, katar, ech...ale z takim wsparciem musi być dobrze :) dzięki mama

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Beatka,dzieci chorują! Teraz taki czas był dziwny,ni zima ni jesień...może teraz jak temperatura spadła,jest śnieg to wymrozi wszystkie bakterie,wirusy,świństwa.
   Głowa do góry,uśmiech i NIE BÓJ SIĘ !!!!!!
   Jesteśmy z Tobą.
   Z Bogiem
   Magda

   Usuń
 3. No pewnie że bedzie dobrze wyniki jak zwykle na 6+!!!!!A mały katarek,temperatura,...ja mam 33 lata i tez sie wyleczyć za Chiny nie mogę!!!!Ucałujcie MAŁEGO WIELKIEGO CZŁOWIEKA!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam serdecznie,
  na pewno będzie dobrze, musi być :)
  Trzymamy kciuki.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. i znów Wasza wiara i kciuki dodają sił :) mama

  OdpowiedzUsuń
 6. Beatka,jak wyniki? jak badania? jak Marcin?
  napisz choć w komentarzu jak pobyt w klinice
  martwimy się
  Z Bogiem
  Magda

  OdpowiedzUsuń