Dziękujemy za Wasze wsparcie i modlitwę.

niedziela, 22 grudnia 2013

zapach Świąt...

Ten czas jest szczególny dla nas, to już... albo dopiero dwa lata od wykrycia choroby, a więc nerwowy, melancholijny, smutny, ale i też pełen nadziei...
Nasz Marcinek powoli  szykuje się do Świąt, a więc rozpoczął już próby kolęd, wtóruje braciom na gitarce swej :), maluje choinki, robi różne ozdoby choinkowe, a przede wszystkim podjada pierniczki. Tata dziś przytargał prawdziwą choinkę do domu, a więc i ten niesamowity, niepowtarzalny zapach, a Marcin stwierdził, że już czas przynieść "ozdobycze". Neologizmy dziecięce to cudowna sprawa :)
Marcin ma się dobrze i mam nadzieję, że ten stan będzie trwał...

Życzymy Wam zdrowia, zdrowia, zdrowia i dużo radości, miłości wkoło i dobrych ludzi na swych drogach. Wiary, nadziei i ufności, rozplątania wszystkiego co poplątane :)

 Beata i Tomasz z dziećmi

7 komentarzy:

 1. Wam także wszystkiego co najlepsze na te Święta i Nowy Rok. Niech radość na zawsze gości w Waszym domu! Dużo zdrowia Kochani!! Edit

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego i zdrowia zdrowia zdrowia nieustającego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niech ta Maleńka Dziecina która się jutro urodzi obdarzy Was wszystkim tym o co się modlicie ....a ja ze swojej strony życzę Wam zdrowia dla Marcinka.Jak to będziecie mieli z resztą sobie poradzicie doskonale....Beata,Ciebie jak zwykle ściskam najserdeczniej jak mogę...jesteś dla mnie GIGANT-Mama...niech Cię Twoi Chłopcy kochają z całych sił.
  Z Bogiem
  Magda

  OdpowiedzUsuń
 4. Neologizmy takie sa cudne :)
  Kochani pogody ducha, radosci i milosci na te swieta oraz moc zdrowka na kolejny rok!! :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla MAŁEGO WIELKIEGO CZŁOWIEKA i jedo wspaniałej rodziny,wszystkigo dobrego duzo duzo zdrowia,usmiechu i wszystkich kontroli na 6+.!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Niee,no...to już podchodzi pod znęcanie się!!!!!
  Tyle czasu i żadnych wieści.....miejcie litość.....
  Z Bogiem
  Magda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) hahhahaa już za momencik, już za chwileczkę się poprawiam :)

   Usuń