Dziękujemy za Wasze wsparcie i modlitwę.

wtorek, 28 maja 2013

u nas...

U nas bez morfiny, obniżone leki przeciwbólowe, no i póki co nie ma żadnego bólu, żadnych dolegliwości, no i oby tak dalej. Nie, no jest jedna -  ogromne pobudzenie, mały pomimo, że nie spał w ciągu dnia to hasał niemożliwie na szpitalnym korytarzu, był nie do zatrzymania:). Ta jego energia, pomimo, że bardzo męcząca na dłuższą metę, napawa mnie ogromną radością i nadzieją na przyszłość. Pomimo smutku, który się pojawia czytając historie innych dzieci, z resztą nie muszę czytać, tutaj też mnie to otacza, a wręcz atakuje, to staram się cieszyć z każdej chwili, nawet tej spędzanej na obczyźnie:) ale z moim maluchem. Widok jego radosnej buźki, dobrego humoru i niesamowitej energii jest lekiem na całe zło, smutek i przygnębienie. Mam nadzieję, że kolejne dni przeciwciał przebiegną równie spokojnie, no może troszkę szybciej :)))

pozdrawiamy ze szpitalnego łoża-mama i Marcinek

8 komentarzy:

 1. Zuchy moje bardzo się ciesze że wszystko w porządku tak trzymać!!!!Zobaczycie ze teraz to już z górki będzie ;-) Pozdrowionka dla MAŁEGO WIELKIEGO CZŁOWIEKA!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. kochany misiaczek jest taki dzielny oby tak dalej moj bohaterze
  Marzena

  OdpowiedzUsuń
 3. uff juz bez przeciwbólowych, oby tak dalej- mama

  OdpowiedzUsuń
 4. Moi Kochani, codziennie do Was zaglądam i nie wyobrażam sobie żeby było inaczej :) Razem z Wami przeżywam i cieszę się, że Marcinek jest wesoły i rozpiera go tak wielka energia. Takie informacje to miód na moje serce. Trzymajcie się dzielnie Moi Drodzy :)
  P.

  OdpowiedzUsuń
 5. Z okazji Dnia Dziecka dużo zdrówka i uśmiechniętej buźki na co dzień:)

  OdpowiedzUsuń
 6. chwilkę mnie nie było,ale to nie znaczy,że o was zapomniałam!!!!!
  macie miejsce w moim sercu i w moich modlitwach...
  Z Bogiem
  Magda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. miejscówkę?;) dziękujemy z całego serca:) mama i MArcinek

   Usuń
  2. miejscówkę!!!!!!!!
   dokładnie tak!!!świetne określenie-ściskam Was mocno z zalanej deszczem Małopolski
   Z Bogiem
   Magda

   Usuń