Dziękujemy za Wasze wsparcie i modlitwę.

niedziela, 23 lutego 2014

niedzielny wieczór

Niedzielny wieczór pozwala na chwilę odpoczynku :) Mały zmęczony całodniowymi szaleństwami smacznie śpi. W środę odwiedziliśmy kontrolnie Prokocim, po oględzinach wszystko ok, pomimo utrzymującego się katarku i lekkiego kaszlu, osłuchowo wszystko w porządku. Pani doktor odpowiedziała mi na wiele nurtujących mnie pytań, zresztą spisanych wcześniej na kartce ku pamięci ;). Kolejną wizytę wyznaczyła nam na 17 marca w celu dokonania badań wirusologicznych, bo jak stwierdziła " się mu należą". Na pewno będzie miał powtórzoną zbiórkę moczu, chyba celem stwierdzenia i wydania decyzji o zakończonym leczeniu, już tak oficjalnie.
Marcin jest pełen wigoru, radości, energii. Apetyt super (żeby nie zapeszyć!) i już dziś na wadze dobiliśmy 15 kg. Zresztą widzę po nim poprawę, i rośnie, i w ogóle (oczywiście łezka w oku się kręci).
Pozdrawiam Was serdecznie prosząc o nieustanną modlitwę i za naszego bąbla i wiele innych dzieci...
 p.s. a już niedługo na torcie pojawią się 4 świeczki :)

mama

10 komentarzy:

 1. Mój Boże...
  jak mnie cieszą takie wiadomości od Was,naprawdę.
  Życzę Ci Beatka spokojnych nocy,pogodnych dni ze swoim Chłopakami,uśmiechu i ...zdrówka.Jesteś dzielna...tyle przeszłaś,tyle Marcin wycierpiał....ściskam Was mocno.
  Z Bogiem
  Magda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję, wsparcie z Waszej strony jest bardzo pomocne :)

   Usuń
 2. Gdy czytam Wasze wpisy to każdą komórką ciała odczuwam wasz strach, wątpliwości i radości. Oby te ostatnie przeważały. Radości ! Trwaj ! pozdrawiamy.. Bożena

  OdpowiedzUsuń
 3. Płakać się chce ... ze szczęścia oczywiście. Duża ulga, i radość że taka walka się opłacała.

  Wierny Kibic

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak się cieszę że u Was wszystko dobrze :) Jak się człowiek cofa w czasie i przypomni te trudne szpitalne chwile to aż nie chce się wierzyć. Oby tak dalej! :)
  pozdrowienia
  Basia

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałe wieści dalej bedzie na pewno tylko lepiej!!!Pamietajcie że cały czas jestesmy z wami!!!Ucałujcie MAŁEGO WIELKIEGO CZŁOWIEKA!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dawniej, jeszcze na początku gdy czytałam Wasze wpisy łzy z oczu leciały mi tak wielkie jak groch! marzyłam o tym żeby cud się stał i potrzebne pieniądze "spadły" Wam z nieba. Miałam poczucie, że te kilka groszy które wysyłaliśmy z bliskimi nic nie zdziałają. a teraz? teraz widzę że jest dobrze i jestem pełna podziwu dla Was- za wytrwanie, siłę i wolę walki, za to że się nie poddaliście i zrobiliście wszystko żeby Marcin był zdrowy , a także dla ludzi- za zmobilizowanie się, otworzenie swoich serc, serdeczność i wsparcie. Takie sytuacje utwierdzają mnie w tym, że na świecie są dobrzy ludzie, którzy chcą pomagać i jednoczą się w czyimś cierpieniu i trosce. piękne to! ślę dla Was gorący uśmiech i uściski!

  OdpowiedzUsuń
 7. Cieszę się razem z Wami że Marcinek wraca do zdrowia modlimy się za Wami jesteście cudowną rodziną:)pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. to się nazywa pozytywne wzmocnienie :) dziękuję, dziękuję :) mama

  OdpowiedzUsuń